Alle producten
-
Aluminiumlegeringen voor de lucht- en ruimtevaart
-
de plaat van het vliegtuigenaluminium
-
Aluminiumplaat voor vliegtuigen
-
2024 T351 Aluminiumplaat
-
2024 T851 Aluminiumplaat
-
2124 T851 Aluminiumplaat
-
2219 T851 Aluminiumplaat
-
6061 T651 Aluminiumplaat
-
6082 Aluminiumplaat
-
7050 T7451 Aluminiumplaat
-
7050 T7651
-
7075 T651 Aluminiumplaat
-
7075 T7351 Aluminiumplaat
-
Aluminium 7175 T7351
-
Verwerking van aluminium voor de lucht- en ruimtevaart
Contactpersoon :
Xu
Telefoonnummer :
13564657367
zoekwoorden [ t6 aluminum plate ] bij elkaar passen 39 producten.
Niet roestend 6061 Aluminiumplaat voor vliegtuigen Metalen dikte 10 mm-228 mm
| Dichtheid: | 0.10 lb/in3 |
|---|---|
| Dikte: | 10-228 mm |
| Maximale lengte: | 4000-20000 mm |
Anti-corrosie aluminium gereedschapsplaat 6082 T651 Aluminium platte plaat
| Maximale breedte: | 1650-3500 mm |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Naam: | 6082 Aluminiumplaat |
8000 mm-12000 mm Aluminium platte plaat T651 7075 Aluminium plaat
| Verlenging: | 5 tot 7% |
|---|---|
| Vorm: | Platte plaat |
| Hardheid: | HBS≥130 |
Al 6082 T651 Aerospace Aluminium Plaat Metal Antirust
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Temperatuur: | T651 |
| Treksterkte: | 260-300 MPa |
Lange 8000 mm-12000 mm Vliegtuig Aluminiumplaat Metalen hoge hardheid
| Warmtebehandeling: | T651 |
|---|---|
| Materiaal: | 7075 T651 Aluminiumplaat |
| Verlenging: | 5 tot 7% |
Versatile 6061 T651 Aluminium legering plaat Vliegtuig 6061 Gereedschapsplaat
| Materiaal: | 6061 T651 Aluminiumplaat |
|---|---|
| Dikte: | 10-228 mm |
| legering: | 6061 |
Dikte 10 mm-228 mm Aluminiumfabricatieplaten Luchtvaart aluminium legering
| Materiaal: | 6061 T651 Aluminiumplaat |
|---|---|
| Hardheid: | 95 |
| Treksterkte: | 265-290MPa |
Hoogwaardig 6061 Aluminiumplaat Aerospace Aluminiumplaat Metalen Roestvrij
| Hardheid: | 95 |
|---|---|
| Tolerantie: | ±0.25 |
| Maximale lengte: | 4000-20000 mm |
Versleuteling van aluminium metalen platen voor vliegtuigen
| Lange: | 96 tot en met 144 |
|---|---|
| legering: | Aluminium |
| Bewerkbaarheid: | - Goed. |
Glanzige luchtvaartuigen Aluminiumplaat Metalen Aluminiumplatplaat Niet roestend
| Kracht van de opbrengst: | 20-30 Ksi |
|---|---|
| Warmtebehandeld: | - Ja, dat klopt. |
| Temperatuur: | H14, H16, H18, H22, H24, H26, H32, H34, H36, H38, H112, T3, T4, T5, T6, T8, T351, T451, T651 |


