Alle producten
-
Aluminiumlegeringen voor de lucht- en ruimtevaart
-
de plaat van het vliegtuigenaluminium
-
Aluminiumplaat voor vliegtuigen
-
2024 T351 Aluminiumplaat
-
2024 T851 Aluminiumplaat
-
2124 T851 Aluminiumplaat
-
2219 T851 Aluminiumplaat
-
6061 T651 Aluminiumplaat
-
6082 Aluminiumplaat
-
7050 T7451 Aluminiumplaat
-
7050 T7651
-
7075 T651 Aluminiumplaat
-
7075 T7351 Aluminiumplaat
-
Aluminium 7175 T7351
-
Verwerking van aluminium voor de lucht- en ruimtevaart
Contactpersoon :
Xu
Telefoonnummer :
13564657367
zoekwoorden [ aerospace aluminium alloys ] bij elkaar passen 100 producten.
Dikte 10mm-150mm 2219 T851 Aluminium plaat Mill Finish Uitstekende lasbaarheid
| Treksterkte: | 70 KSI |
|---|---|
| Kracht van de opbrengst: | 50 KSI |
| Materiaal: | Aluminium |
Superieure sterkte 7050 T7451 Aluminium plaat Mill Finish OEM beschikbaar
| Smeltepunt: | 566.2°C |
|---|---|
| Warmtebehandeling: | T7451 |
| Treksterkte: | 430-475 MPa |
Lange 8000 mm-12000 mm Vliegtuig Aluminiumplaat Metalen hoge hardheid
| Warmtebehandeling: | T651 |
|---|---|
| Materiaal: | 7075 T651 Aluminiumplaat |
| Verlenging: | 5 tot 7% |
Corrosiebestendig 7050 T7451 Aluminiumplaat 10 mm-150 mm Dikte
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Verlenging: | 5 tot 7% |
| Kracht van de opbrengst: | 340-390 MPa |
Warmtebehandeling 7075 T651 Aluminiumplaat
| Hardheid: | HBS≥130 |
|---|---|
| Materiaal: | 7075 T651 Aluminiumplaat |
| Kleur: | Zilver |
Hoge sterkte 6082 T651 Aluminiumplaat voor vliegtuigen 1650mm-3500mm Maximale breedte
| Smeltepunt: | 570°C |
|---|---|
| Maximale lengte: | 7500 tot en met 2000 mm |
| Dikte: | 10250mm |
OEM Lasbaar Aluminiumplaat 7075 Aluminiumplaat Abrasieresistentie
| Verlenging: | 5 tot 7% |
|---|---|
| Warmtebehandeling: | T651 |
| Dichtheid: | 2810 kg/m3 |
Hoge sterkte 7050 T7451 Plaat Vliegtuig Aluminiumplaten Warmtebehandeling
| Temperatuur: | T7451 |
|---|---|
| Dichtheid: | 2810 kg/m3 |
| Kracht van de opbrengst: | 340-390 MPa |
Hoogwaardige 7075 T651 Aluminiumplaat gebruikt in vliegtuigconstructies
| Smeltepunt: | 570°C |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | De molen eindigt, Geanodiseerd, Geborsteld, Vernietigd Zand, Met een laag bedekt Poeder |
| Dikte: | 10 tot 150 mm |
Weerbestendig 7075 T651 Plaat Vliegtuig Aluminiumplaat Hoge opbrengststerkte
| Maximale lengte: | 8000-12000 mm |
|---|---|
| Verwerking: | Snijden, buigen, steken, lassen |
| Kleur: | Zilver |


