Alle producten
-
Aluminiumlegeringen voor de lucht- en ruimtevaart
-
de plaat van het vliegtuigenaluminium
-
Aluminiumplaat voor vliegtuigen
-
2024 T351 Aluminiumplaat
-
2024 T851 Aluminiumplaat
-
2124 T851 Aluminiumplaat
-
2219 T851 Aluminiumplaat
-
6061 T651 Aluminiumplaat
-
6082 Aluminiumplaat
-
7050 T7451 Aluminiumplaat
-
7050 T7651
-
7075 T651 Aluminiumplaat
-
7075 T7351 Aluminiumplaat
-
Aluminium 7175 T7351
-
Verwerking van aluminium voor de lucht- en ruimtevaart
Contactpersoon :
Xu
Telefoonnummer :
13564657367
zoekwoorden [ aerospace aluminium alloys ] bij elkaar passen 100 producten.
Warmtebehandeling T7075 T7351 Aluminiumlegeringen voor de lucht- en ruimtevaart
| Materiaal: | 7075 T7351 Aluminiumplaat |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | De molen eindigt, Geanodiseerd, Geborsteld, Vernietigd Zand, Met een laag bedekt Poeder |
| Maximale breedte: | 2500-3500 mm |
T7351 7075 Aluminiumlegeringen voor de luchtvaart en ruimtevaart Warmtebehandeling 2500 mm-3500 mm Breedte
| Warmtebehandeling: | T7351 |
|---|---|
| Maximale breedte: | 2500-3500 mm |
| Maximale lengte: | 6500-20000 mm |
Corrosiebestendigheid Aluminiumlegeringen voor de lucht- en ruimtevaart Plaat T7351 Lichtgewicht
| Maximale lengte: | 6500-20000 mm |
|---|---|
| Kracht van de opbrengst: | 340-390Mpa |
| Hardheid: | > 130HB |
1000-3500mm Luchtvaart aluminium legeringen Industrieel aluminium plaat slijtagevast
| Treksterkte: | 360-440 MPa |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Kracht van de opbrengst: | 250-290 MPa |
Hoge sterkte 6061 T651 Luchtvaart aluminium legeringen Plaat maximale breedte 1540-3500mm
| Dikte: | 10-228 mm |
|---|---|
| Dichtheid: | 0.10 lb/in3 |
| Tolerantie: | ±0.25 |
Hoge productiviteit lucht- en ruimtevaart aluminiumlegeringen Plaatlengte 4000 mm-20000 mm
| Maximale breedte: | 1540-3500 mm |
|---|---|
| Hardheid: | 95 |
| Temperatuur: | T651 |
60-90HB Hardheid Lucht- en ruimtevaart aluminiumlegeringen 2024 T851 Plaat roestvrij
| Temperatuur: | T851 |
|---|---|
| Producten: | 2024 T851 Aluminiumplaat |
| Hardheid: | 60-90 HB |
Industriële aluminiumplaat maximale breedte 1m-3,5m vliegtuig aluminiumplaat
| Breedte: | 1000-3500 mm |
|---|---|
| Temperatuur: | T851 |
| legering: | 2219 |
Antirust platte aluminiumplaten 7175 T7351 Aluminiumlegeringen voor lucht- en ruimtevaarttoepassingen
| materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Vorm: | Platte plaat |
| Plaat: | 7175 |


