Alle producten
-
Aluminiumlegeringen voor de lucht- en ruimtevaart
-
de plaat van het vliegtuigenaluminium
-
Aluminiumplaat voor vliegtuigen
-
2024 T351 Aluminiumplaat
-
2024 T851 Aluminiumplaat
-
2124 T851 Aluminiumplaat
-
2219 T851 Aluminiumplaat
-
6061 T651 Aluminiumplaat
-
6082 Aluminiumplaat
-
7050 T7451 Aluminiumplaat
-
7050 T7651
-
7075 T651 Aluminiumplaat
-
7075 T7351 Aluminiumplaat
-
Aluminium 7175 T7351
-
Verwerking van aluminium voor de lucht- en ruimtevaart
Contactpersoon :
Xu
Telefoonnummer :
13564657367
zoekwoorden [ aerospace aluminium alloys ] bij elkaar passen 100 producten.
Hoge hardheid Aerospace Aluminium Verwerking 6061 T651 Plate Roestvrij
| Maximale breedte: | 1540-3500 mm |
|---|---|
| Smeltepunt: | 1220°F |
| legering: | 6061 |
Versatile 6061 T651 Aluminium legering plaat Vliegtuig 6061 Gereedschapsplaat
| Materiaal: | 6061 T651 Aluminiumplaat |
|---|---|
| Dikte: | 10-228 mm |
| legering: | 6061 |
Hoge sterkte platte aluminiumplaten lucht- en ruimtevaart aluminiumlegeringen slijtvast
| Dikte: | 10 tot 150 mm |
|---|---|
| Temperatuur: | T7451 |
| Hardheid: | > 130HB |
Dikte 10-150 mm Aluminiumplaat voor vliegtuigen Hoge hardheid gebruikt in ruimteschepen
| Treksterkte: | 430-475 Mpa |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Warmtebehandeling: | Hoog |
T651 Temperatuur 6082 Aluminiumplaat Aluminiumlegeringsplaat Roestvastheid
| Dikte: | 10250mm |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | De molen eindigt, Geanodiseerd, Geborsteld, Vernietigd Zand, Met een laag bedekt Poeder |
| Dichtheid: | 0.10 g/cm3 |
OEM 0,25-200mm 2024 Aluminiumplaat Aluminiumlegeringen voor lucht- en ruimtevaarttoepassingen
| Smeltepunt: | 660°C |
|---|---|
| Vorm: | Plaat |
| Lange: | 5000-12000 mm |
Anti-corrosie aluminium 7175 T7351 Aluminium allooi plaat Maximale breedte tot 3500 mm
| Sterkte: | Hoog |
|---|---|
| Maximale breedte: | 2500-3500 mm |
| Materiaal: | Aluminium |
Tegen corrosie Aluminium platte plaat Lasbaar Aluminium plaat Aanpassing
| Hardheid: | > 130HB |
|---|---|
| Corrosiebestendigheid: | Hoog |
| Dikte: | 10 tot 150 mm |
Duurzaam roestbestendige platte aluminiumplaat luchtvaartuig aluminiumplaat metaal
| Materiaal: | de plaat van het vliegtuigenaluminium |
|---|---|
| Verwerkingstechnologie: | Koudgewalst, warmgewalst |
| Vorm: | Platte plaat, plaat |
Hoogdichtheid Aerospace Aluminium Plaat Metal Max Breedte 2500mm-3500mm
| Dichtheid: | 2810 kg/m3 |
|---|---|
| T7351: | T7351 |
| Dikte: | 10 tot 150 mm |


