Alle producten
-
Aluminiumlegeringen voor de lucht- en ruimtevaart
-
de plaat van het vliegtuigenaluminium
-
Aluminiumplaat voor vliegtuigen
-
2024 T351 Aluminiumplaat
-
2024 T851 Aluminiumplaat
-
2124 T851 Aluminiumplaat
-
2219 T851 Aluminiumplaat
-
6061 T651 Aluminiumplaat
-
6082 Aluminiumplaat
-
7050 T7451 Aluminiumplaat
-
7050 T7651
-
7075 T651 Aluminiumplaat
-
7075 T7351 Aluminiumplaat
-
Aluminium 7175 T7351
-
Verwerking van aluminium voor de lucht- en ruimtevaart
Contactpersoon :
Xu
Telefoonnummer :
13564657367
zoekwoorden [ aerospace aluminium alloys ] bij elkaar passen 100 producten.
Glanzige luchtvaartuigen Aluminiumplaat Metalen Aluminiumplatplaat Niet roestend
| Kracht van de opbrengst: | 20-30 Ksi |
|---|---|
| Warmtebehandeld: | - Ja, dat klopt. |
| Temperatuur: | H14, H16, H18, H22, H24, H26, H32, H34, H36, H38, H112, T3, T4, T5, T6, T8, T351, T451, T651 |
Mechanische aluminiumfabricatieplaat Vliegtuig Aluminiumplaat Erosiebestendige
| Mechanische Eigenschappen: | Strengte: 310-430 MPa, sterkte: ≥180 MPa, verlenging: ≥10% |
|---|---|
| Dichtheid: | 0.101 g/cm3 |
| Corrosiebestendigheid: | Uitstekend. |
Structurele luchtvaartuigen Aluminiumplaat Aluminiumplaat tegen corrosie
| Breedte: | 1000-3500 mm |
|---|---|
| Verlenging: | 10-20% |
| Vorm: | Plaat |
Anticorrosieve aluminiumplaat dikte 10 mm-150 mm platte aluminiumplaat
| Dikte: | 10 tot 150 mm |
|---|---|
| legering: | 2124 |
| Kracht van de opbrengst: | 372-393MPa |
Glanke oppervlakte platte aluminiumplaat 7050 T7651
| Graad: | 7050 |
|---|---|
| Verlenging: | 5 tot 7% |
| Temperatuur: | T7651 |
Hoge prestaties 2024 T851 Plaat 5000 mm-12000 mm Aluminiumplaat voor vliegtuigen
| legering: | 2024 |
|---|---|
| Lange: | 5000-12000 mm |
| Producten: | 2024 T851 Aluminiumplaat |
Aluminiumplaat 2124 Aluminiumplaat 25HB-45HB Hardheid
| legering: | 2124 |
|---|---|
| Temperatuur: | T851 |
| Treksterkte: | 434-455 MPa |
Anticorrosive aluminiumplaat van legering luchtvaart aluminiumplaat T7451 Temperatuur
| Dikte: | 10 tot 150 mm |
|---|---|
| Hardheid: | > 130HB |
| Warmtebehandeling: | T7451 |
Roestvrij Aluminiumplaat voor industriële doeleinden
| Bewerkbaarheid: | - Goed. |
|---|---|
| Temperatuur: | H14, H16, H18, H22, H24, H26, H32, H34, H36, H38, H112, T3, T4, T5, T6, T8, T351, T451, T651 |
| Warmtebehandeld: | - Ja, dat klopt. |
T7451 Temperature Aerospace Aluminium Plaat Metalen Erosiebestendige
| Kracht van de opbrengst: | 340-390 MPa |
|---|---|
| Verlenging: | 5 tot 7% |
| legering: | 7050 |


