Alle producten
-
Aluminiumlegeringen voor de lucht- en ruimtevaart
-
de plaat van het vliegtuigenaluminium
-
Aluminiumplaat voor vliegtuigen
-
2024 T351 Aluminiumplaat
-
2024 T851 Aluminiumplaat
-
2124 T851 Aluminiumplaat
-
2219 T851 Aluminiumplaat
-
6061 T651 Aluminiumplaat
-
6082 Aluminiumplaat
-
7050 T7451 Aluminiumplaat
-
7050 T7651
-
7075 T651 Aluminiumplaat
-
7075 T7351 Aluminiumplaat
-
Aluminium 7175 T7351
-
Verwerking van aluminium voor de lucht- en ruimtevaart
Contactpersoon :
Xu
Telefoonnummer :
13564657367
zoekwoorden [ aerospace aluminium alloys ] bij elkaar passen 100 producten.
Betrouwbare 6082 T651 luchtvaart aluminium plaat met maximale breedte 1650mm-3500mm
| Oppervlaktebehandeling: | De molen eindigt, Geanodiseerd, Geborsteld, Vernietigd Zand, Met een laag bedekt Poeder |
|---|---|
| Dichtheid: | 0.10 g/cm3 |
| Maximale breedte: | 1650-3500 mm |
Maximale breedte 250 cm-350 cm Vliegtuig aluminium plaat 7175 T7351 Erosiebestendige
| Oppervlakte: | Glanz |
|---|---|
| Sterkte: | Hoog |
| Plaat: | 7175 |
Korrosiebescherming Vliegtuig Aluminiumplaat Hoge duurzaamheid 0,125-4,0 mm
| Dikte: | 0.125-4.0 mm |
|---|---|
| Temperatuur: | O, H12, H14, H16, H18, H22, H24, H26, H32, H34, H36, H38, enz. |
| Materiaal: | de plaat van het vliegtuigenaluminium |
Precision Engineered Airplane Aluminium Sheets Plat Aluminium Sheet Metal Mill Edge
| legering: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3003, 5052, 5083, 5754, 6061, 6063, 6082, enz. |
|---|---|
| Materiaal: | de plaat van het vliegtuigenaluminium |
| Vorm: | Platte plaat, plaat |
Zware aluminiumplaat 10 mm-150 mm Vliegtuigkwaliteit platte aluminiumplaat
| Dichtheid: | 2810 kg/m3 |
|---|---|
| Smeltepunt: | 570°C |
| Warmtebehandeling: | T7351 |
2500 mm-3500 mm 7075 Aluminiumplaat voor vliegtuigen met T7351 warmtebehandeling
| Dichtheid: | 2810 kg/m3 |
|---|---|
| Hardheid: | > 130HB |
| Oppervlaktebehandeling: | De molen eindigt, Geanodiseerd, Geborsteld, Vernietigd Zand, Met een laag bedekt Poeder |
Verwarming 7075 T7351 Aluminiumplaat 2500 mm-3500 mm Maximale breedte
| Kracht van de opbrengst: | 340-390Mpa |
|---|---|
| Warmtebehandeling: | T7351 |
| Maximale breedte: | 2500 mm-3500 mm |
500-6000 mm lange luchtvaartuige aluminiumplaat met gespleten rand die niet roest
| legering: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3003, 5052, 5083, 5754, 6061, 6063, 6082, enz. |
|---|---|
| Vorm: | Platte plaat, plaat |
| Toepassing: | Ruimtevaart, automobielindustrie, bouw, enz. |
Roestvastheid 2219 T851 Aluminiumplaat voor luchtvaartuigen
| Tolerantie: | ±0.005 |
|---|---|
| Dikte: | 10 tot 150 mm |
| legering: | 2219 |
7075 T7351 Aluminiumplaten voor luchtvaartuigen Corrosiebestendige hoge sterkte
| Kracht van de opbrengst: | 340-390Mpa |
|---|---|
| Treksterkte: | 430-475 Mpa |
| Materiaal: | 7075 T7351 Aluminiumplaat |


