Alle producten
-
Aluminiumlegeringen voor de lucht- en ruimtevaart
-
de plaat van het vliegtuigenaluminium
-
Aluminiumplaat voor vliegtuigen
-
2024 T351 Aluminiumplaat
-
2024 T851 Aluminiumplaat
-
2124 T851 Aluminiumplaat
-
2219 T851 Aluminiumplaat
-
6061 T651 Aluminiumplaat
-
6082 Aluminiumplaat
-
7050 T7451 Aluminiumplaat
-
7050 T7651
-
7075 T651 Aluminiumplaat
-
7075 T7351 Aluminiumplaat
-
Aluminium 7175 T7351
-
Verwerking van aluminium voor de lucht- en ruimtevaart
Contactpersoon :
Xu
Telefoonnummer :
13564657367
zoekwoorden [ aerospace aluminium alloys ] bij elkaar passen 100 producten.
Duurzame lucht- en ruimtevaart 2219 T851 Aluminiumplaat
| Temperatuur: | T851 |
|---|---|
| Tolerantie: | ±0.005 |
| Treksterkte: | 70 KSI |
Luchtvaartindustrie 7075 T7351 Aluminiumplaat 6500mm-20000mm Maximale lengte
| Dikte: | 10 tot 150 mm |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | De molen eindigt, Geanodiseerd, Geborsteld, Vernietigd Zand, Met een laag bedekt Poeder |
| Verlenging: | 5 tot 7% |
Luchtvaartindustrie Aluminium 7175 T7351 Plaatlengte 6500mm-20000mm
| Sterkte: | Hoog |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Plaat: | 7175 |
Versleuteling van aluminium metalen platen voor vliegtuigen
| Lange: | 96 tot en met 144 |
|---|---|
| legering: | Aluminium |
| Bewerkbaarheid: | - Goed. |
Vliegtuig Aluminiumplaat 1000-3500 mm Hoge sterkte
| Kracht van de opbrengst: | 250-290 MPa |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | Vervaardiging, anodisatie, borstel, enz. |
Hoogtemperatuur 2124 T851 Plaat Vliegtuig Aluminiumplaat Lichtgewicht
| Kracht van de opbrengst: | 372-393MPa |
|---|---|
| Temperatuur: | T851 |
| Materiaal: | Aluminium |
slijtvastheid Industriële aluminiumplaat T651 Corrosiebescherming
| Treksterkte: | 430-475 Mpa |
|---|---|
| Vorm: | Platte plaat |
| Kracht van de opbrengst: | 340-390Mpa |
Luchtvaartindustrie Temperatuur 7651 Aluminium platte plaat hoge corrosiebestendigheid
| Treksterkte: | 430-475 Mpa |
|---|---|
| Warmtebehandeling: | Hoog |
| Hardheid: | > 130HB |
Hoge duurzaamheid 2024 T351 Plaat voor vliegtuigen Aluminiumplaat tegen corrosie
| Naam van het product: | 2024 T351 Aluminiumplaat |
|---|---|
| Chemische samenstelling: | Cu 3,8-4,9%, Fe 0,50%, Mn 0,30-0,90%, Mg 1,2-1,8%, Zn 0,25%, Ti 0,15%, Al Rest |
| Dichtheid: | 0.101 g/cm3 |
Anti-corrosie aluminium gereedschapsplaat 6082 T651 Aluminium platte plaat
| Maximale breedte: | 1650-3500 mm |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Naam: | 6082 Aluminiumplaat |


