Alle producten
-
Aluminiumlegeringen voor de lucht- en ruimtevaart
-
de plaat van het vliegtuigenaluminium
-
Aluminiumplaat voor vliegtuigen
-
2024 T351 Aluminiumplaat
-
2024 T851 Aluminiumplaat
-
2124 T851 Aluminiumplaat
-
2219 T851 Aluminiumplaat
-
6061 T651 Aluminiumplaat
-
6082 Aluminiumplaat
-
7050 T7451 Aluminiumplaat
-
7050 T7651
-
7075 T651 Aluminiumplaat
-
7075 T7351 Aluminiumplaat
-
Aluminium 7175 T7351
-
Verwerking van aluminium voor de lucht- en ruimtevaart
Contactpersoon :
Xu
Telefoonnummer :
13564657367
zoekwoorden [ aerospace aluminium alloys ] bij elkaar passen 100 producten.
6061 Aerospace Aluminium platte plaat Vliegtuig Aluminium legering 500 mm-6000 mm
| Materiaal: | de plaat van het vliegtuigenaluminium |
|---|---|
| Tolerantie: | ±0,02 mm |
| Lange: | 500-6000 mm |
Corrosiebestendige platte aluminiumplaat OEM Aluminiumlegeringen gebruikt in ruimteschepen
| Vorm: | Plaat |
|---|---|
| Lange: | 5000-12000 mm |
| Producten: | 2219 T851 Aluminiumplaat |
Premium Aerospace Aluminium Verwerking Aerospace Plate Breedte 1540mm-3500mm
| Treksterkte: | 265-290MPa |
|---|---|
| Tolerantie: | ±0.25 |
| Vorm: | Plaat |
slijtvast luchtvaart aluminiumplaat Aluminiumlegeringen gebruikt in ruimteschepen 10 mm-150 mm
| Warmtebehandeling: | T7351 |
|---|---|
| Verlenging: | 5 tot 7% |
| Oppervlaktebehandeling: | De molen eindigt, Geanodiseerd, Geborsteld, Vernietigd Zand, Met een laag bedekt Poeder |
Aanpassing 2124 T851 Aluminiumplaat Aluminiumplaat gebruikt in ruimteschepen
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Afwerking |
| Verlenging: | 4-5% |
Lange 5000 mm-12000 mm Aerospace aluminium verwerking plaat Antiwear
| Vorm: | Plaat |
|---|---|
| Dichtheid: | 2.7 G/cm3 |
| Breedte: | 1000-3500 mm |
6061 Aluminiumplaat voor de lucht- en ruimtevaartindustrie met een hoge treksterkte 265-290 MPa
| Verlenging: | 4-9% |
|---|---|
| Dichtheid: | 0.10 lb/in3 |
| Temperatuur: | T651 |
Hoge kwaliteit 7050 aluminiumplaat T7451 Tempered aluminium allooi plaat
| legering: | 7050 |
|---|---|
| Verlenging: | 5 tot 7% |
| Kracht van de opbrengst: | 340-390 MPa |
OEM Aluminiumplaat 2024 T351 Aluminiumplaat voor luchtvaartindustrie
| Naam van het product: | 2024 T351 Aluminiumplaat |
|---|---|
| Lange: | 5000-12000 mm |
| Temperatuur: | T351 |
1000 mm-3500 mm 7050 T7651 Aluminiumplaat met hoge prestaties
| Treksterkte: | 430-475 Mpa |
|---|---|
| Maximale lengte: | 8000-12000 mm |
| Dikte: | 10 tot 150 mm |


